header-2014

Netwerkconcerten

Aanmelden nieuwsbrief

Bezoekersaantallen

Vandaag47
Gisteren65
Deze week154
Deze maand154
Totaal94521

03 augustus 2021

Foto impressies

greet.jpg
luit.jpg

Musora oude muziek Deventer
valt onder verantwoordelijkheid van de Stichting Musora. Het bestuur bestaat uit:


Pilar Puts

wnd. voorzitter / Festivalorganisatie
Telefoon: 06 55 13 12 70
puts@musora.nl

Leo Folgering

Programmeur / Penningmeester Telefoon: +31 570 622388
Mobiel: +31 6 55 13 12 75
folgering@musora.nl

Marianne Ketting

Publiciteit
Telefoon: 0570 615845
Mobiel: 06 41775440
ketting@musora.nl



Marike Tuin

Programmeur
Telefoon: 06 55 13 12 70
tuin@musora.nl



Ruud Eijkelenkamp

Coördinator vrijwilligers en locaties
Telefoon: 0570 654361
Mobiel: 06 21 92 69 80
eijkelenkamp@musora.nl

Wim Klaassen

Webmaster

Telefoon: 0643533766
klaassen@musora.nl




voor bestuur

De website maakt gebruik van Google Analytics cookies. Er worden geen persoonsgegevens opgeslagen door Musora.